Hovorí sa, že spojenie „lacné, rýchle a dobré“ neexistuje. Zdá sa však, že to nie je úplne pravda! Každý, kto hľadá lacný a rýchly spôsob, ako osviežiť interiér, ktorý prinesie dobré výsledky, ho totiž ľahko nájde. Stačí siahnuť po fototapetách na dvere, vďaka ktorým môžete bleskovo zmeniť zariadenie bez toho, aby ste museli vynaložiť vysoké náklady.

Hovorí sa, že spojenie „lacné, rýchle a dobré“ neexistuje. Zdá sa však, že to nie je úplne pravda! Každý, kto hľadá lacný a rýchly spôsob, ako osviežiť interiér, ktorý prinesie dobré výsledky, ho totiž ľahko nájde. Stačí siahnuť po fototapetách na dvere, vďaka ktorým môžete bleskovo zmeniť zariadenie bez toho, aby ste museli vynaložiť vysoké náklady.

Fototapety na dvere – malá veľká zmena!

Fototapety na dvere nie sú vytvorené len na dekoráciu. Budú sa hodiť na výzdobu interiéru, ale aj v prípadoch, keď potrebujete rýchlo zachrániť a renovovať staré, zničené alebo jednoducho neladiace dvere bez toho, aby ste museli kupovať nové. Môžete ich nalepiť na vstupné dvere a aj do skrine, a efekt bude vždy prekvapivo dobrý.

Výberom priestorových fototapiet na dvere môžete navyše vytvoriť efekt optického zväčšenia interiéru. Stačí si vybrať motív mosta alebo cesty. Ak je miestnosť príliš veľká, chladná, nepríjemná, môžete sa rozhodnúť pre fototapetu na dvere plnú tmavých, ale aj teplých farieb, vďaka ktorým bude interiér trochu útulnejší. Pokiaľ si vyberiete svetlú, pastelovú, jemnú fototapetu, malá miestnosť sa rozjasní a presvetlí.

Fototapeta na dvere – hit alebo hanba?

Určite hit! Dvere sú zriedkakedy dekoráciou, ale výmena za nové môže niekedy znamenať veľký finančný náklad, ktorý zahŕňa napríklad nielen výmenu krídla dverí, ale aj zárubní. Fototapety na dvere ušetria peniaze a čas, pretože ich lepenie je rýchle a bezproblémové. Pokiaľ ide o skrine, je celkom populárne a zároveň praktické kúpiť nábytok z druhej ruky. Niekedy však vyžaduje výhodná kúpa kompromisy – v takom prípade vám fototapeta na dvere pomôže dosiahnuť vysnívaný efekt tým, že zakryje farbu nábytku, ktorá sa do miestnosti príliš nehodí. Moderná fototapeta zmení nielen staré dvere, ale premení celý interiér a vdýchne mu nový charakter.